Skip to content
You are not logged in |Login  
     
Limit search to available items
Book Cover
book
BookBook
Author Frączyk, Izabella, 1970- author.

Title Spełniony sen / Izabella Frączyk.

Publication Info. Warszawa : Prószyński i S-ka, 2019.
© 2019

Copies

Location Call No. Status
 New Britain, Main Library - Foreign Language  PO FIC FRACZYK, I    DUE 11-05-21
Description 414 pages ; 20 cm
Summary "Beata zmierza prostą drogą do Częstochowy, by zaopiekować się starą ciotką i zacząć tam życie od nowa. Jednakże podróż nie przebiega bez przygód i po drodze, na stacji benzynowej kobieta nawiązuje przypadkowe znajomości. Gdy na miejscu okazuje się, że ciotka z wiekiem stała się jeszcze większą jędzą niż kiedyś, a Beata odkrywa, że przy tankowaniu na stacji zapomniała portfela, nie zastanawia się długo. Wraca na miejsce i w ciemno przyjmuje nową ofertę pracy. Z tą chwilą jej życie w niedużej miejscowości na Śląsku nabiera rozpędu... tymczasem Beata święcie wierzy, że sen z pierwszej nocy w nowym miejscu, zawsze się spełnia... No dobrze, tylko który? Tylko Iza Frączyk potrafiła rzucić wszystko na jakiś czas i zatrudnić się na stacji benzynowej. A wszystko po to, by napisać tę wciągającą i wiarygodną opowieść. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, bo to pisarka, która dla dobrej książki jest gotowa na wszystko!" -- Various websites
Subject Women -- Poland -- Psychological aspects -- Fiction.
Service stations -- Silesia -- Fiction.
Service stations -- Silesia -- Employees -- Fiction.
Aunts -- Poland -- Fiction.
Aunts. (OCoLC)fst00821339
Service stations. (OCoLC)fst01113497
Women -- Psychological aspects. (OCoLC)fst01176893
Germany -- Silesia. (OCoLC)fst01243708
Poland. (OCoLC)fst01206891
Genre/Form Fiction. (OCoLC)fst01423787
Novels. (OCoLC)fst01921742
Novels.
ISBN 9788381691697
8381691699
-->
Add a Review